Phantom Blindboorbeitel, 93° A16M-SDUCL 07
Delen:
Artikelcode (SKU): 875040 SKU leverancier: 726002160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875040
EAN 8716563213529
SKU leverancier 726002160
Merk PHANTOM
Lengte L2 16.5 MM
Type A16M-SDUCL 07
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 15.5 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte M
Wisselplaat grootte LxB 0702
Diameter houderschacht D1 21 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 16 MM