Phantom Blindboorbeitel, 93° A16M-SVUCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875051 SKU leverancier: 726301160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875051
EAN 8716563213628
SKU leverancier 726301160
Merk PHANTOM
Lengte L2 16.5 MM
Type A16M-SVUCR 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SVUCR
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 15.5 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 35°
Houderlengte M
Wisselplaat grootte LxB 1103
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM