Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCL 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875041 SKU leverancier: 726002200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875041
EAN 8716563213536
SKU leverancier 726002200
Merk PHANTOM
Lengte L2 21 MM
Type A20Q-SDUCL 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 19 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM