Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SVUCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875052 SKU leverancier: 726301200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875052
EAN 8716563213635
SKU leverancier 726301200
Merk PHANTOM
Lengte L2 20.5 MM
Type A20Q-SVUCR 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SVUCR
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 19 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 35°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 1103
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM