Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-PDUNR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 882384 SKU leverancier: 725571252
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882384
EAN 8716563789192
SKU leverancier 725571252
Merk PHANTOM
Lengte L2 40 MM
Type A25R-PDUNR 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder PDUN (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Wisselplaat grootte LxB 1104
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31 MM