Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-SDUCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875038 SKU leverancier: 726001250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875038
EAN 8716563213512
SKU leverancier 726001250
Merk PHANTOM
Lengte L2 26 MM
Type A25R-SDUCR 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 24 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31.5 MM