Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-SVUCR 16
Delen:
Artikelcode (SKU): 880772 SKU leverancier: 726301254
Specificaties
Artikelcode (SKU) 880772
EAN 8716563782377
SKU leverancier 726301254
Merk PHANTOM
Lengte L2 40 MM
Type A25R-SVUCR 16
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SVUCR
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 35°
Wisselplaat grootte LxB 1604
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31 MM