Phantom Blindboorbeitel, 93° A32S-PDUNR 15
Delen:
Artikelcode (SKU): 882383 SKU leverancier: 725571324
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882383
EAN 8716563782353
SKU leverancier 725571324
Merk PHANTOM
Lengte L2 50 MM
Type A32S-PDUNR 15
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder PDUN (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 30 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Wisselplaat grootte LxB 1506
Diameter houderschacht D1 32 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 39 MM