Phantom Blindboorbeitel, 93° A40T-PDUNR 15
Delen:
Artikelcode (SKU): 882382 SKU leverancier: 725571404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882382
EAN 8716563782360
SKU leverancier 725571404
Merk PHANTOM
Lengte L2 60 MM
Type A40T-PDUNR 15
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder PDUN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 300 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 37 MM
Schachtbreedte B1 27 MM
Wisselplaat grootte LxB 1506
Diameter houderschacht D1 40 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 48 MM