Phantom Blindboorbeitel, 93° S12Q-SDUCR 07
Delen:
Artikelcode (SKU): 875031 SKU leverancier: 725951120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875031
EAN 8716563479437
SKU leverancier 725951120
Merk PHANTOM
Lengte L2 12.5 MM
Type S12Q-SDUCR 07
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 11 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 0702
Diameter houderschacht D1 12 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 16 MM