Phantom Blindboorbeitel, 93° S16R-SDUCR 07
Delen:
Artikelcode (SKU): 875032 SKU leverancier: 725951160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875032
EAN 8716563479444
SKU leverancier 725951160
Merk PHANTOM
Lengte L2 16.5 MM
Type S16R-SDUCR 07
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 14.5 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 0702
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 20 MM