Phantom Blindboorbeitel, 93° S20S-SDUCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875033 SKU leverancier: 725951200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875033
EAN 8716563479451
SKU leverancier 725951200
Merk PHANTOM
Lengte L2 20.5 MM
Type S20S-SDUCR 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 18 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte S
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM