Phantom Blindboorbeitel, 93° S25T-SDUCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875034 SKU leverancier: 725951250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875034
EAN 8716563248606
SKU leverancier 725951250
Merk PHANTOM
Lengte L2 26 MM
Type S25T-SDUCR 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 300 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte T
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM