Phantom Blindboorbeitel, 95° A10H-SCLCL 06
Delen:
Artikelcode (SKU): 875028 SKU leverancier: 725902100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875028
EAN 8716563213437
SKU leverancier 725902100
Merk PHANTOM
Lengte L2 10 MM
Type A10H-SCLCL 06
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SCLC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 100 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 9.5 MM
Schachtbreedte B1 7 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte H
Wisselplaat grootte LxB 0602
Diameter houderschacht D1 10 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 13 MM