Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCL 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875030 SKU leverancier: 725902160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875030
EAN 8716563213451
SKU leverancier 725902160
Merk PHANTOM
Lengte L2 16 MM
Type A16M-SCLCL 09
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SCLC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 15.5 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte M
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 20 MM