Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-PCLNL 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 874995 SKU leverancier: 725502200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874995
EAN 8716563213192
SKU leverancier 725502200
Merk PHANTOM
Lengte L2 29 MM
Type A20Q-PCLNL 09
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder PCLN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 18 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Wisselplaat grootte LxB 0903
Vrijloophoek wisselplaat A3
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM