Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-PWLNR 06
Delen:
Artikelcode (SKU): 875008 SKU leverancier: 725701200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875008
EAN 8716563213307
SKU leverancier 725701200
Merk PHANTOM
Lengte L2 19.5 MM
Type A20Q-PWLNR 06
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PWLN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 19 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 0604
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM