Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-SCLCR 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875025 SKU leverancier: 725901200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875025
EAN 8716563213406
SKU leverancier 725901200
Merk PHANTOM
Lengte L2 16 MM
Type A20Q-SCLCR 09
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SCLC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 19 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM