Phantom Blindboorbeitel, 95° A25R-PCLNR 12
Delen:
Artikelcode (SKU): 882386 SKU leverancier: 725501250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882386
EAN 8716563782339
SKU leverancier 725501250
Merk PHANTOM
Lengte L2 40 MM
Type A25R-PCLNR 12
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder PCLN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 1204
Vrijloophoek wisselplaat A3
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31 MM