Phantom Blindboorbeitel, 95° A25R-PWLNL 06
Delen:
Artikelcode (SKU): 875010 SKU leverancier: 725702250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875010
EAN 8716563213345
SKU leverancier 725702250
Merk PHANTOM
Lengte L2 19.5 MM
Type A25R-PWLNL 06
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PWLN (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 24 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 0604
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM