Phantom Blindboorbeitel, 95° A25R-SCLCR 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875026 SKU leverancier: 725901250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875026
EAN 8716563213413
SKU leverancier 725901250
Merk PHANTOM
Lengte L2 16 MM
Type A25R-SCLCR 09
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SCLC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 24 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31.5 MM