Phantom Blindboorbeitel, 95° A32S-PCLNR 12
Delen:
Artikelcode (SKU): 882385 SKU leverancier: 725501320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882385
EAN 8716563782346
SKU leverancier 725501320
Merk PHANTOM
Lengte L2 50 MM
Type A32S-PCLNR 12
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder PCLN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 30 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte S
Wisselplaat grootte LxB 1204
Vrijloophoek wisselplaat A3
Diameter houderschacht D1 32 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 39 MM