Phantom Blindboorbeitel, 95° S25T-PCLNR 12
Delen:
Artikelcode (SKU): 874992 SKU leverancier: 725451250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874992
EAN 8716563237013
SKU leverancier 725451250
Merk PHANTOM
Lengte L2 40 MM
Type S25T-PCLNR 12
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PCLN (R/L)
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 300 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte T
Wisselplaat grootte LxB 1204
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM