Phantom Blindboorbeitel, 95° S32U-PCLNR 12
Delen:
Artikelcode (SKU): 874993 SKU leverancier: 725451320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874993
EAN 8716563237020
SKU leverancier 725451320
Merk PHANTOM
Lengte L2 50 MM
Type S32U-PCLNR 12
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PCLN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 350 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 30 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte U
Wisselplaat grootte LxB 1204
Diameter houderschacht D1 32 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 40 MM