Phantom Blindboorbeitel, 95° S40V-PCLNR 12
Delen:
Artikelcode (SKU): 874994 SKU leverancier: 725451400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874994
EAN 8716563320036
SKU leverancier 725451400
Merk PHANTOM
Lengte L2 60 MM
Type S40V-PCLNR 12
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PCLN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 400 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 38 MM
Schachtbreedte B1 27 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte V
Wisselplaat grootte LxB 1204
Diameter houderschacht D1 40 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 50 MM