Phantom hardmetaal Wisselplaat DCGT 11T308-NM K10
Delen:
Artikelcode (SKU): 882305 SKU leverancier: 735154260
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882305
EAN 8716563783114
SKU leverancier 735154260
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,1-5 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat NM
Kwaliteit wisselplaat HM K10
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 11 MM