Phantom hardmetaal Wisselplaat DCMT 11T304-MM MSI20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882309 SKU leverancier: 735134247
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882309
EAN 8716563783077
SKU leverancier 735134247
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,25-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat MM
Kwaliteit wisselplaat HM MSI20
Radius wisselplaat R 0,4 MM
Snijlengte L1 11 MM