Phantom hardmetaal Wisselplaat DCMT 11T304-PF PC20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882315 SKU leverancier: 735111246
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882315
EAN 8716563783015
SKU leverancier 735111246
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,11-2 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat PF
Kwaliteit wisselplaat HM PC20
Radius wisselplaat R 0,4 MM
Snijlengte L1 11 MM