Phantom hardmetaal Wisselplaat DCMT 11T304-PM PC20
Delen:
Artikelcode (SKU): 832310 SKU leverancier: 735114246
Specificaties
Artikelcode (SKU) 832310
EAN 8716563783039
SKU leverancier 735114246
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,25-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat PM
Kwaliteit wisselplaat HM PC20
Radius wisselplaat R 0,4 MM
Snijlengte L1 11 MM