Phantom hardmetaal Wisselplaat DCMT 11T304-UM UI20
Delen:
Artikelcode (SKU): 883154 SKU leverancier: 735104247
Specificaties
Artikelcode (SKU) 883154
EAN 8716563793588
SKU leverancier 735104247
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,25-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat UM
Kwaliteit wisselplaat HM UI20
Radius wisselplaat R 0,4 MM
Snijlengte L1 11 MM