Phantom hardmetaal Wisselplaat DCMT 11T308-PM PC20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882312 SKU leverancier: 735114266
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882312
EAN 8716563783046
SKU leverancier 735114266
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,5-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat PM
Kwaliteit wisselplaat HM PC20
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 11 MM