Phantom hardmetaal Wisselplaat DCMT 11T308-UM UI20
Delen:
Artikelcode (SKU): 883153 SKU leverancier: 735104267
Specificaties
Artikelcode (SKU) 883153
EAN 8716563793595
SKU leverancier 735104267
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,5-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 11T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat UM
Kwaliteit wisselplaat HM UI20
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 11 MM