Phantom hardmetaal Wisselplaat TCGT 16T308-NM K10
Delen:
Artikelcode (SKU): 882286 SKU leverancier: 735454560
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882286
EAN 8716563783305
SKU leverancier 735454560
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,1-5,5 MM
Wisselplaat grootte LxB 16T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat NM
Kwaliteit wisselplaat HM K10
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 16 MM