Phantom hardmetaal Wisselplaat TCMT 16T304-MF MSI20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882291 SKU leverancier: 735431547
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882291
EAN 8716563783251
SKU leverancier 735431547
Merk PHANTOM
Type Positieve wisselplaten
CBS-nummer 82090020
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaten
Classificatieniveau 4 Wisselplaat TC
Gereedschapsmateriaal Hardmetaal
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,11-2 MM
Wisselplaat grootte LxB 16T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat MF
Kwaliteit wisselplaat HM MSI20
Radius wisselplaat R 0,4 MM
Snijlengte L1 16 MM