Phantom hardmetaal Wisselplaat TCMT 16T304-PF PC20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882295 SKU leverancier: 735411546
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882295
EAN 8716563783213
SKU leverancier 735411546
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,11-2 MM
Wisselplaat grootte LxB 16T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat PF
Kwaliteit wisselplaat HM PC20
Radius wisselplaat R 0,4 MM
Snijlengte L1 16 MM