Phantom hardmetaal Wisselplaat TCMT 16T308-MM MSI20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882289 SKU leverancier: 735434567
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882289
EAN 8716563783275
SKU leverancier 735434567
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,5-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 16T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat MM
Kwaliteit wisselplaat HM MSI20
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 16 MM