Phantom hardmetaal Wisselplaat TCMT 16T308-PM PC20
Delen:
Artikelcode (SKU): 882293 SKU leverancier: 735414566
Specificaties
Artikelcode (SKU) 882293
EAN 8716563783237
SKU leverancier 735414566
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,5-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 16T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat PM
Kwaliteit wisselplaat HM PC20
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 16 MM