Phantom hardmetaal Wisselplaat TCMT 16T308-UM UI20
Delen:
Artikelcode (SKU): 883150 SKU leverancier: 735404567
Specificaties
Artikelcode (SKU) 883150
EAN 8716563793632
SKU leverancier 735404567
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 0,5-3 MM
Wisselplaat grootte LxB 16T3
Dikte wisselplaat B1 3,97 MM
Geometrie wisselplaat UM
Kwaliteit wisselplaat HM UI20
Radius wisselplaat R 0,8 MM
Snijlengte L1 16 MM