Phantom hardmetaal Wisselplaat APKT 160408 PDER UI30 (HC-P25/M20/S15)
Delen:
Artikelcode (SKU): 875648 SKU leverancier: 763660250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875648
EAN 8716563475125
SKU leverancier 763660250
Merk PHANTOM
Type Wisselplaten frezen
CBS-nummer 82090020
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Freesgereedschappen
Classificatieniveau 3 Freeswisselplaten
Classificatieniveau 4 Freeswisselplaat APKT HM
Gereedschapsmateriaal Hardmetaal
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82090020
Snedediepte AP 15 MM
Wisselplaat grootte LxB 1604
Dikte wisselplaat B1 5,26 MM
Geometrie wisselplaat PDER
Kwaliteit wisselplaat HM UI30
Radius wisselplaat R 1,0 MM
Snijlengte L1 17 MM