ProFit geleider 8-10 mm voor gat <30 mm
ProFit geleider 8-10 mm voor gat <30 mm
op voorraad
€24,95 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 826953 |
| EAN | 8714757014310 |
| SKU leverancier | 09041089 |
| Merk | PRO-FIT |
| Aansluiting " | Zeskant 10 mm TPI |
| Toepassing | Verlichtingsspots,kraan monteren |
| Diameter (mm) | 89 MM |
| Filtermateriaal | Metaal |
| Artikelcode (SKU) | 826953 |
| EAN | 8714757014310 |
| SKU leverancier | 09041089 |
| Merk | PRO-FIT |
| Aansluiting " | Zeskant 10 mm TPI |
| Toepassing | Verlichtingsspots,kraan monteren |
| Diameter (mm) | 89 MM |
| Filtermateriaal | Metaal |
| Kamer | Badkamer,slaapkamer,keuken,woonkamer |
| Naam | Bimetal plus gatzaag, variabele tand 89 mm |
| Snijdiepte (mm) | 38 |
| Tekst1 | Deze gatzaag heeft speciale geslepen tanden voor een betere spaanafvoer en geïntegreerde click & drill® adapter. |
| Tekst2 | Toepassing in staal, rvs, gietijzer, aluminium, zink, koper en andere metalen. |
| Tekst3 | Kies de bijpassende ddh2 centreerboor. zie ook onze ‘specials’ al dan niet met sds aansluiting. |
| USP1 | Eenvoudig de prop verwijderen |
| USP2 | Een bestaand gat vergroten |
| USP3 | Snel wisselen van de gatzaag |
| USP4 | Tanden met 8% cobalt |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw