ProFit zesk. pilootboor. HSS 10mm - Mult
ProFit zesk. pilootboor. HSS 10mm - Mult
niet op voorraad
€27,18 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 827051 |
| EAN | 8714757013313 |
| SKU leverancier | 09081177 |
| Merk | PRO-FIT |
| Aansluiting " | Zeskant 10 mm TPI |
| Toepassing | Dakdoorvoer,stopcontact,leidingwerk,ventilatie,verlichtingsspots,kraan monteren |
| Diameter (mm) | 177 MM |
| Filtermateriaal | Hout, cellenbeton, plaatmateriaal,kunststof |
| Artikelcode (SKU) | 827051 |
| EAN | 8714757013313 |
| SKU leverancier | 09081177 |
| Merk | PRO-FIT |
| Aansluiting " | Zeskant 10 mm TPI |
| Toepassing | Dakdoorvoer,stopcontact,leidingwerk,ventilatie,verlichtingsspots,kraan monteren |
| Diameter (mm) | 177 MM |
| Filtermateriaal | Hout, cellenbeton, plaatmateriaal,kunststof |
| Kamer | Zolder,badkamer,slaapkamer,keuken,woonkamer,garage |
| Naam | Multi purpose gatzaag 177 mm |
| Snijdiepte (mm) | 55 |
| Tekst1 | Deze gatzaag met hardmetalen tanden en geïntegreerde click & drill® adapter wordt geleverd zonder centreerboor. |
| Tekst2 | Toepassing in hout, hardhout, spaanplaat en mdf en abrasieve materialen, zoals zachte steensoorten, gipsplaten. |
| Tekst3 | Kies de bijpassende ddh2mp centreerboor voor hout en/of kunststof. de ddh2mpct is perfect voor steen. zie ook onze ’specials’ al dan niet met sds aansluiting. |
| USP1 | Eenvoudig de prop verwijderen |
| USP2 | Een bestaand gat vergroten |
| USP3 | Snel wisselen van de gatzaag |
| USP4 | Zagen onder een extreme hoek |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw