Artikelcode (SKU): 110786 SKU leverancier: 3834-ARBR-11152
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110786
EAN 7311518015596
SKU leverancier 3834-ARBR-11152
Merk BAHCO
Gewicht 260 G
Diameter 11.1 in
BETMS laser markering 32-152mm
Minimale klauwafmeting 13 MM
Past op gatzaag 32-210 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Houder met snelwisselfunctie voor hardmetalen gatzagen, 32 mm x 210 mm x 11,1 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: