Bahco QUICK-EJECT HOUDER 32-152MM (vp=1)ref. 3834-ARBR-9100ESM
Bahco QUICK-EJECT HOUDER 32-152MM (vp=1)ref. 3834-ARBR-9100ESM
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110787 |
| EAN | 7314150265077 |
| SKU leverancier | 3834-ARBR-9100EL |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 320 G |
| Diameter | 11/32 in |
| BETMS laser markering | 32-159mm |
| Minimale klauwafmeting | 10 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110787 |
| EAN | 7314150265077 |
| SKU leverancier | 3834-ARBR-9100EL |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 320 G |
| Diameter | 11/32 in |
| BETMS laser markering | 32-159mm |
| Minimale klauwafmeting | 10 MM |
| Past op gatzaag | 32-159 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw