| Artikelcode (SKU) | 840526 |
| EAN | 4007220294277 |
| SKU leverancier | 44272006 |
| Merk | PFERD TOOLS |
| Uitvoering | Fl conisch |
| Diameter | 200 MM |
| Asgat ø | 20 MM |
| Max RPM | 3000 rpm |
| Artikelcode (SKU) | 840526 |
| EAN | 4007220294277 |
| SKU leverancier | 44272006 |
| Merk | PFERD TOOLS |
| Uitvoering | Fl conisch |
| Diameter | 200 MM |
| Asgat ø | 20 MM |
| Max RPM | 3000 rpm |
| Opt. RPM van | 950 rpm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw