| Artikelcode (SKU) | 840527 |
| EAN | 4007220294260 |
| SKU leverancier | 44272005 |
| Merk | PFERD TOOLS |
| Uitvoering | Tw conisch |
| Diameter | 200 MM |
| Asgat ø | 20 MM |
| Max RPM | 3000 rpm |
| Artikelcode (SKU) | 840527 |
| EAN | 4007220294260 |
| SKU leverancier | 44272005 |
| Merk | PFERD TOOLS |
| Uitvoering | Tw conisch |
| Diameter | 200 MM |
| Asgat ø | 20 MM |
| Max RPM | 3000 rpm |
| Opt. RPM van | 950 rpm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw