| Artikelcode (SKU) | 556039 |
| EAN | 4014855058228 |
| SKU leverancier | 71957 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 120 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 10 x 330 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
| Artikelcode (SKU) | 556039 |
| EAN | 4014855058228 |
| SKU leverancier | 71957 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 120 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 10 x 330 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw