| Artikelcode (SKU) | 133897 |
| EAN | 4014855026890 |
| SKU leverancier | 71110 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 60 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 10 x 330 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
| Artikelcode (SKU) | 133897 |
| EAN | 4014855026890 |
| SKU leverancier | 71110 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 60 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 10 x 330 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw