| Artikelcode (SKU) | 556056 |
| EAN | 4014855058358 |
| SKU leverancier | 74086 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 120 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 13 x 455 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
| Artikelcode (SKU) | 556056 |
| EAN | 4014855058358 |
| SKU leverancier | 74086 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 120 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 13 x 455 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw