| Artikelcode (SKU) | 555486 |
| EAN | 4014855058372 |
| SKU leverancier | 4654 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 80 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 13 x 610 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
| Artikelcode (SKU) | 555486 |
| EAN | 4014855058372 |
| SKU leverancier | 4654 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 80 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 13 x 610 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw