| Artikelcode (SKU) | 133868 |
| EAN | 4014855013395 |
| SKU leverancier | 744591304 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Lengte | 2000 MM |
| Breedte | 75 MM |
| Korrel | 40 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Artikelcode (SKU) | 133868 |
| EAN | 4014855013395 |
| SKU leverancier | 744591304 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Lengte | 2000 MM |
| Breedte | 75 MM |
| Korrel | 40 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 75 x 2000 MM |
| Verpakeenheid | 10 ST |
| Order nr. | 744591304 #mre# |
| Orig. nr. | Sbz75x2000k40 |
| Voor type | Mbsm75 / bs75200 / bsm75 L |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw